913-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 913-Р від 26.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" жовтня 2009 р № 913-P-Р

Про скликання ХХХVІІ сесії Сумської міської ради V скликання 25 листопада 2009 року

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХХХVІІ сесію Сумської міської ради V скликання 25 листопада 2009 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання: 
  • 2.1. Про звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2009 року. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
  • 2.2. Про звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
  • 2.3. Про надання у 2009 році пільг по оплаті за житлово-комунальні послуги та електроенергію окремим категоріям громадян за рахунок міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник управління праці та соціального захисту населення Масік Т.О. Проект рішення готує управління праці та соціального захисту населення. 
  • 2.4. Про Програму „Місто Суми – територія добра та милосердя на 2010 рік”. Відповідальна за підготовку питання – начальник управління праці та соціального захисту населення Масік Т.О. Проект рішення готує управління праці та соціального захисту населення. 
  • 2.5. Про програму розвитку туризму міста Суми на 2010-2015 роки. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу культури та туризму Цибульська Н.О. Проект рішення готує відділ культури та туризму. 
  • 2.6. Про програму культурно-мистецькі заходи міста Суми на 2010-2015 роки. Відповідальна за підготовку питання – начальник відділу культури та туризму Цибульська Н.О. Проект рішення готує відділ культури та туризму. 
  • 2.7. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності. 
  • 2.8. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів. 
 3. Проекти рішень оформити належним чином та надати у відділ з організації діяльності ради до 5 листопада 2009 року. 
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 5. Забезпечити: 
  • - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис); 
  • - в.о. начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Качановій О.М. – підтримання належного громадського порядку; 
  • - начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйку О.О. – харчування учасників сесії; 
  • - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав