910-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 910-Р від 26.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" жовтня 2009 р № 910-P-Р

Про преміювання керівників фінансового управління у жовтні 2009 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату фінансового управління Сумської міської ради від 26.07.04:

 

 1. Виплатити премію у жовтні 2009 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам фінансового управління Сумської міської ради: 
  • Липова Світлана Андріївна. Посада - начальник фінансового управління. Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати - 20. 
  • Скиртач Лариса Анатоліївна. Посада - заступник начальника фінансового управління. Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати - 20. 
  • Боронос Лариса Дмитрівна. Посада - заступник начальника фінансового управління. Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати - 20. 
  • Кравченко Тетяна Олексіївна. Посада - заступник начальника фінансового управління – начальник відділу фінансів виробничої сфери. Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати - 20.
   Примітка - на виконання завдань ГФУ ОДА проведено та надано аналіз забезпече- ності коштами на захищені та інші статті видатків;
   розрахунок обсягу потреби в коштах на індексацію заро -бітної плати на 2009 рік;
   підготовка матеріалів для участі у співбесіді, яка проводилась ОДА з питань виконання місцевих бюджетів за 9 місяців та прогнозних показників за 2009 рік, забезпечення установ асигнуваннями на їх утримання, проведену роботу щодо економії бюджетних ресурсів. 
 2. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав