905-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 905-Р від 23.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" жовтня 2009 р № 905-P-Р

Про зміну руху транспортних засобів по вул. Набережна річки Стрілки та вул. Кузнечній в м. Суми

У зв’язку з реконструкцією доріг в центральній частині міста та з метою безпечного руху транспортних засобів по вул. Набережна річки Стрілки, на ділянці від вул. Ільїнської до вул. Першотравневої та по вул. Кузнечній, на ділянці від вул. Першотравневої до Покровської площі, враховуючи пропозицію відділу ДАІ м. Суми УМВС України в Сумській області від 21.10.09 №263, керуючись пунктами 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Змінити напрямок руху в односторонньому напрямку з 26.10.09 по вул. Набережній річки Стрілки, на ділянці від вул. Ільїнської до вул. Першотравневої та по вул. Кузнечній, на ділянці від вул. Першотравневої до Покровської площі . 
  2. Відділу ДАІ м. Суми УМВС України в Сумській області (Юрченко А.І.) розробити схему організації одностороннього руху по вул. Набережна річки Стрілки, на ділянці від вул. Ільїнської до вул. Першотравневої та по вул. Кузнечній, на ділянці від вул. Першотравневої до Покровської площі і надати вимогу комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) на встановлення відповідних дорожніх знаків. 
  3. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) установити відповідні дорожні знаки, згідно вимоги та схеми організації одностороннього руху відділу ДАІ м. Суми УМВС України в Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав