900-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 900-Р від 21.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" жовтня 2009 р № 900-P-Р

Про створення комісії по визначенню правомірності надання ТОВ «Спецмонтажпроект» довідок споживачам про склад сім’ї для отримання субсидій по відшкодуванню витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Розглянувши листа управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради від 15.10.2009 року № 01–10/6559/04 про створення робочої групи для вирішення питання призначення житлових субсидій мешканцям житлових будинків, які раніше обслуговувались ТОВ «Спецмонтажпроект», з метою визначення правомірності надання ТОВ «Спецмонтажпроект» довідок споживачам про склад сім’ї для отримання субсидій по відшкодуванню витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

  1. Створити комісію по визначенню правомірності надання ТОВ «Спецмонтажпроект» довідок про склад сім’ї споживачам для отримання субсидій по відшкодуванню витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Комісії по визначенню правомірності надання ТОВ «Спецмонтажпроект» довідок про склад сім’ї споживачам для отримання субсидій по відшкодуванню витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива: 
    • 2.1. Приступити до роботи 20 жовтня 2009 року. 
    • 2.2. Висновок комісії надати міському голові в термін до 23.10.09 року. 
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [33.5 Kb] (cкачувань: 199) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав