890

Документи » Розпорядження міського голови » № 890-Р від 19.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" жовтня 2009 р № 890-Р

Про проведення наради-семінару з питань діловодства, роботи зі зверненнями громадян та впровадження системи автоматизації діловодства та електронного документообігу "Діло" в структурних підрозділах Сумської міської ради

З метою покращення роботи з документообігом в виконавчих органах міської ради, впровадження системи автоматизації діловодства та електронного документообігу "Діло", керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) організувати та провести нараду-семінар по роботі з системою автоматизації діловодства та електронного документообігу "Діло" з відповідальними за ведення діловодства у виконавчих органах міської ради, відповідно до плану наради-семінару (додаток1). 
  2. Керівникам виконавчих органів Сумської міської ради забезпечити присутність на навчанні відповідальних працівників згідно списку (додаток2). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [67 Kb] (cкачувань: 276) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав