881-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 881-Р від 15.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" жовтня 2009 р № 881-P-Р

Про проведення загальноміських Днів толоки

На виконання заходів по підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010рр. та з метою організації сезонного впорядкування природних територій і об’єктів благоустрою міста Суми, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести 24 жовтня та 14 листопада 2009 року загальноміські Дні толоки. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації (Джура О.М.) провести роботу з керівниками комунальних підприємств, житлово-експлуатаційних установ, підприємств, установ, навчальних закладів, організацій, юридичними особами незалежно від форм власності, в тому числі їх філій та представництв, органами самоорганізації населення, фізичними особами–підприємцями, громадянами щодо забезпечення виконання робіт по приведенню до належного санітарного стану прилеглих та закріплених територій шляхом прибирання та вивезення опалого листя та сміття, очищення від дорожнього змету бордюрного каменю. 
  3. Результати проведеної роботи розглянути на апаратній нараді при міському голові 26.10.09 та 16.11.09. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав