858-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 858-Р від 9.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" жовтня 2009 р № 858-P-Р

Про створення тимчасової робочої групи

З метою координації спільних дій по узгодженню умов договору оренди земельної ділянки відпрацьованого полігону твердих побутових відходів, що розташований на землях Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області, передачі власнику після її рекультивації, забезпечення належного санітарного утримання, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Створити тимчасову робочу групу з координації спільних дій по узгодженню умов договору оренди земельної ділянки відпрацьованого полігону твердих побутових відходів, що розташований на землях Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області, проектних матеріалів з її рекультивації, забезпечення санітарного утримання, та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Групі розпочати роботу 12 жовтня 2009 року та закінчити після підписання сторонами договору оренди земельної ділянки. 
  3. Організаційне забезпечення діяльності робочої групи покласти на відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.). 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І. та Рябоконя А.Б. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [45.5 Kb] (cкачувань: 346) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав