863-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 863-Р від 12.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" жовтня 2009 р № 863-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання проектних робіт та топографо-геодезичних вишукувань по об’єкту: «Будівництво водопроводу по вул. Некрасова»

З метою поліпшення житлових умов мешканців, які проживають по вул. Некрасова, згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання проектних робіт та топографо-геодезичних вишукувань по об’єкту: «Будівництво водопроводу по вул. Некрасова» в сумі 24326 (двадцять чотири тисячі триста двадцять шість грн.) 16 коп. згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав