847-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 847-Р від 6.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" жовтня 2009 р № 847-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по облаштуванню території Меморіалу пам’яті воїнам загиблим в Афганістані (в тому числі придбання зразків бойової техніки)

З метою закінчення будівництва Меморіалу пам’яті воїнам загиблим в Афганістані (облаштування території та придбання зразків бойової техніки) згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по облаштуванню території Меморіалу пам’яті воїнам, загиблим в Афганістані (в тому числі придбання зразків бойової техніки) в сумі 10343 (десять тисяч триста сорок три грн.) 00 коп. згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав