839-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 839-Р від 1.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" жовтня 2009 р № 839-P-Р

Про преміювання керівників управління праці та соціального захисту населення у вересні 2009 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги за рахунок фонду заробітної плати апарату, відділів та управлінь Сумської міської ради, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію у вересні 2009 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам управління праці та соціального захисту населення: 
  • МАСІК Т.О. Посада - начальник управління. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 50. 
  • МАРИНЧЕНКО С.Б. Посада - перший заступник начальника управління. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 50. 
  • МОСКАЛЕНКО Н.М. Посада - заступник начальника управління. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 50. 
  • ЛИСЕНКО К.М. Посада - заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 30. 
  • БУТОВІЙ О.В. Посада - заступник начальника управління – начальник відділу праці. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 30. 
  • СУЩЕНКО О.М. Посада - заступник начальника управління – директор територіального центру. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 30. 
 2. Примітка - Організація роботи управління щодо виконання пріоритетних напрямків в соціальному захисті мешканців міста, щоденний контроль за погашенням заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста, щоденний контроль за перерахуванням коштів субвенцій на дання мешканцям міста усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг; забезпечення вчасного розгляду звернень громадян, своєчасної проведення виплати усіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій.

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав