835-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 835-Р від 1.10.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" жовтня 2009 р № 835-P-Р

Про проведення інвентаризації основ-них засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей в громадських пунктах охорони порядку

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-ХІУ, Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Державного казначейства України від 30 жовтня 1998 року № 90, згідно наказу Державного казначейства України від 05.10.2005р. № 184 „Про затвердження змін до Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Провести повну інвентаризацію основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріалів, господарчих матеріалів в громадських пунктах охорони порядку, які підпорядковані виконавчому комітету Сумської міської ради, згідно з рішенням Сумської міської ради від 20.12.2006р. №284-МР "Про міську комплексну програму профілактики правопорушень на 2007-2009роки" станом на 01.10.2009р. 
 2. Для проведення інвентаризації створити комісію та затвердити її склад:
  Голова комісії:
  Волонтирець Віктор Мефодійович - заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету
  Члени комісії:
  Дніщенко Любов Петрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
  Костенко Ольга Анатоліївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
  Коцур Микола Васильович - начальник господарського відділу
  Кисіль Володимир Юрійович - заступник начальника господарського відділу
  Кацов Анатолій Соломонович - головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонно–мобілізаційної роботи 
 3. Встановити, що інвентаризаційна комісія проводить інвентаризацію і передає оформлені належним чином інвентаризаційні описи до відділу бухгалтерського обліку та звітності до 25 листопада 2009 року. 
 4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав