827-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 827-Р від 29.09.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" вересня 2009 р № 827-P-Р

Про сприяння Сумському об’єднаному міському військовому комісаріату щодо підготовки до навчань

Згідно плану військового командування Збройних Сил України в жовтні – листопаді 2009 року планується провести з військовою частиною А0563, що дислокована в м.Охтирка, практичні заходи щодо постачання людських та транспортних ресурсів (мобілізаційне навчання військових формувань). На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №01-30/6049 від 16.09.09 р., з метою сприяння проведення вищевказаних заходів:

 

  1. Відповідальним з питань організації взаємодії військового комісаріату з керівниками підприємств, установ, навчальних закладів призначити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М. 
  2. Затвердити заходи щодо організації оповіщення постачання людських і транспортних ресурсів в особливий період та готовність пунктів збору військовозобов’язаних і техніки до практичної роботи (додаток ). 
  3. Забезпечити виконання чинного законодавства та прав громадян під час підготовки і проведення навчань. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [42.5 Kb] (cкачувань: 365) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав