815-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 815-Р від 28.09.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" вересня 2009 р № 815-P-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у вересні 2009 року

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. № 268 „Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів ”: 1. Виплатити премію у вересні 2009 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної праці керівникам управління освіти і науки:

 

  1. Кошовий М.В. Посада - начальник управління освіти і науки. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 90. Примітка - оперативне керівництво за діяльністю закладів освіти міста. Здійснення контролю за проведенням робіт по підготовці установ до осінньо-зимового періоду та організацією харчування у загальноосвітніх і дошкільних закладах. 
  2. Данильченко А.М. Посада - заступник начальника управління освіти і науки. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 80. Примітка - здійснення заходів по охопленню педагогічних працівників галузі методичною роботою. Складання щорічних звітів по діяльності галузі (ЗНЗ - 1, ЗН – 1). Контроль за організацією навчально-виховного процесу у закладах освіти. 
  3. Ріпа Л.В. Посада - заступник начальника управління освіти і науки. Розмір премії у відсотках до посадового окладу - 80. Примітка - складання мережі класів та контингенту учнів, груп та вихованців ДНЗ на 2009 – 2010 навчальний рік.
    Проведення тарифікації педагогічних працівників закладів освіти. Забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.09 р. № 1007–Р.
    Проведення відкритих торгів по закупівлі окремих продуктів харчування, поточного та капітального ремонту у навчально-виховних закладах міста.
    Робота по організації заготівлі картоплі, свіжих овочів на осінньо-зимовий період. 
  4. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав