799-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 799-Р від 23.09.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" вересня 2009 р № 799-P-Р

Про виділення коштів для виконання комунальним підприємством “Електроавтотранс» робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій

За клопотанням комунального підприємства «Електроавтотранс» щодо виділення коштів на проведення робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що розміщуються на опорах контактної мережі і є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 «Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Голові комісії по припиненню комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» (Рябоконь А.Б.) забезпечити фінансування робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що розміщуються на опорах контактної мережі і є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми на суму 5570 грн. 51 коп. (п’ять тисяча п’ятсот сімдесят гривень 51 коп.), згідно з розрахунком що є додатком до даного розпорядження. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 285) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав