777-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 777-Р від 21.09.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" вересня 2009 р № 777-P-Р

Про комісію для проведення перевірки фактів, викладених у постанові про порушення дисциплінарного провадження стосовно директора КП «Електроавтотранс» Чалого В.О.

У зв’язку з надходженням на адресу міського голови постанови прокурора Зарічного району м. Суми Маслюка О.М. про порушення дисциплінарного провадження стосовно директора КП «Електроавтотранс» Чалого В.О., з метою проведення повної, всебічної, об’єктивної перевірки та кваліфікованого визначення його дій, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію для проведення перевірки фактів, викладених у постанові про порушення дисциплінарного провадження стосовно директора КП «Електроавтотранс» Чалого В.О. та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Комісії приступити до роботи 21.09.09 та провести перевірку фактів, викладених у постанові про порушення дисциплінарного провадження прокурора Зарічного району міста Суми О.М. Маслюка стосовно директора КП «Електроавтотранс» Чалого В.О 
  3. Результати роботи комісії оформити актом та надати його міському голові до 25.09.09. 
  4. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на її секретаря. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [32.5 Kb] (cкачувань: 198) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав