763-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 763-Р від 15.09.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" вересня 2009 р № 763-P-Р

Про комісію з проведення інвентаризації гуртожитків у м. Суми

З метою забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, на виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Створити комісію з проведення інвентаризації гуртожитків у м. Суми та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
 2. Комісії з проведення інвентаризації гуртожитків у м. Суми:
  2.1. Приступити до роботи 15 вересня 2009 року.
  2.2. Провести інвентаризацію усіх гуртожитків, що знаходяться на території міста Суми, незалежно від форми власності в термін до 19.10.09 року.
  2.3. Скласти акт та надати міському голові в термін до 26.10.09 року.
  2.4. За підсумками проведеної інвентаризації визначити обсяги коштів необхідних для проведення заходів, пов’язаних з прийняттям гуртожитків (їх цілісних майнових комплексів) у комунальну власність територіальної громади міста Суми (виготовлення необхідної технічної документації, проведення капітального ремонту тощо). 
 3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 248) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав