949-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 949-Р від 05.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" листопада 2009 р № 949-P-Р

Про отримання марлі із фондів державного матеріального резерву, виготовлення та розповсюдження серед населення респіраторних масок управлінням охорони здоров’я Сумської міської ради

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 30.10.09 № 1152 «Про запобігання поширенню грипу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення» (зі змінами від 04.11.09 № 1162), розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 03.11.09 № 606 “Про забезпечення населення області респіраторними масками” з метою запобігання розповсюдження вірусу гострих респіраторних захворювань, а також поширенню пандемічного грипу, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.): 
    • 1.1 Отримати марлю із фондів державного матеріального резерву в кількості 106295, 97( сто шість тисяч двісті дев’яносто п’ять)м 97см. в Сумському ВП «Стиль» УТОГ для пошиття захисних пов’язок згідно технічних параметрів. 
    • 1.2 Організувати відпуск марлі підприємствам, установам всіх форм власності міста за заявками-потребами та дорученнями для подальшого виготовлення респіраторних масок за укладенними договорами. 
  2. Управлінню охорони здоров’я ( Братушка О.В.), управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) відпрацювати питання по укладенню угод з підприємствами, установами на виготовлення респіраторних масок для інших категорій населення. 
  3. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) опрацювати з підприємствами міста механізм виготовлення респіраторних масок для своїх робітників із марлі, отриманної в управлінні охорони здоров’я Сумської міської ради, за рахунок власних коштів підприємств. 
  4. Підприємствам, установам всіх форм власності міста скласти акти про виготовлення респіраторних масок та їх розподіл між працівниками і направити їх в управління охорони здоров’я Сумської міської ради для обліку. 
  5. Підприємствам, установам всіх форм власності міста щоденно, до 15.00, звітувати до управліннь охорони здоров’я та соціально-економічного розвитку міської ради про кількість та розподіл виготовлених марлевих пов’язок. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко


Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав