941-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 941-Р від 02.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" листопада 2009 р № 941-P-Р

Про заходи щодо попередження в м. Суми масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій

Відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.10.09 № 604 «Про заходи щодо попередження в області масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій», враховуючи епідемічну ситуацію в Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській та інших областях України, з метою недопущення переходу захворюваності на грип в епідемію з високим рівнем інтенсивності, своєчасного реагування та здійснення комплексу профілактичних, протиепідемічних і протиепізоотичних заходів, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Відкоригувати та ввести в дію „План заходів щодо боротьби з грипом А (Н1N1) серед населення міста та запобігання виникнення його пандемії та „Комплексний план підготовки до боротьби з грипом та захисту населення міста від пандемії грипу, в т.ч. грипу А (Н1N1)”, затверджених спільним рішенням надзвичайної протиепідемічної та протиепізоотичної комісії, постійної комісії з питань ТЕБ і НС. 
 2. Скасувати проведення запланованих масових заходів протягом трьох тижнів в місті Суми. 
 3. Ввести в дію масочний режим для працівників торгівлі та побуту, громадського транспорту, залізниці, банківських установ, що безпосередньо спілкуються з населенням
 4. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Братушка О.В.), Сумській міській санітарно-епідеміологічній станції (Черняк О.М.), Сумській міській дезінфекційній станції (Конча В.О.): 
  • 4.1. Видати накази про цілодобове чергування відповідальних фахівців у міській санітарно-епідеміологічній станції, міській дезінфекційній станції; у лікувально-профілактичних закладах, в управлінні охорони здоров’я до 20.00 на робочому місці, та чергування вдома в неробочий час і вихідні за окремим графіком наданим до служби 1580. 
  • 4.2. Постійно інформувати обласну та міську надзвичайні протиепідемічні комісії про епідемічну ситуацію в місті. 
 5. Управлінню освіти і науки міської ради (Кошовий М.В.): 
  • 5.1. Оголосити додаткові канікули у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста з 2 по 23 листопада 2009 року та забезпечити суворе дотримання вимог Державних санітарних норм утримання приміщень. 
  • 5.2. Заборонити роботу дошкільних закладів міста. 
  • 5.3. На період карантину заборонити проведення масових заходів, спортивних змагань, екскурсійних поїздок для учнівської і студентської молоді. 
  • 5.4. Запровадити посилений протиепідемічний режим та забезпечити проведення дезінфекції в закладах освіти незалежно від підпорядкування та форм власності. 
  • 5.5. Забезпечити чергування працівників апарату управління освіти і науки міської ради на період додаткових канікул до 20.00 на робочому місці, та чергування вдома в неробочий час і вихідні за окремим графіком наданим до служби 1580. 
 6. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Братушка О.В.): 
  • 6.1. Забезпечити цілодобову роботу лікувально-профілактичних закладів міста по наданню медичної допомоги хворим на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. 
  • 6.2. Забезпечити лікувально-профілактичні заклади міста медичними препаратами для надання допомоги хворим на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. 
  • 6.3. Спільно з керівниками бюджетних установ міста вирішити питання забезпечення працівників засобами особистого захисту на період до поліпшення епідеміологічної ситуації. 
  • 6.4. Вести контроль за наявністю в аптечних закладах міста, що обслуговують міські лікувально-профілактичні заклади, протигрипозних та противірусних лікарських засобів, засобів індивідуального захисту. 
  • 6.5. Щоденно надавати інформацію про стан захворюваності населення на ГРВІ та грип. 
 7. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Даниленко О.В.) спільно з управлінням надзвичайних ситуацій в області відкоригувати плани дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій з епідеміологічних та епізоотичних ускладнень та провести перевірку міської системи оповіщення. 
 8. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради ( Масік Т.О.) вжити вичерпних заходів щодо обмеження відвідування осіб, що знаходяться в інтернатних закладах міста. 
 9. Фінансовому управлінню міської ради ( Липова С.А.), управлінню охорони здоров’я міської ради ( Братушка О.В.) опрацювати кількість додаткових коштів при необхідності для забезпечення лікувально-профілактичних закладів міста медичними препаратами щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. 
 10. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій співробітники яких знаходяться в довготривалому відрядженні, у тому числі за вахтовим методом, у зонах з несприятливою епідеміологічною ситуацією, утриматися від дочасного повернення їх в місто та сприяти продовженню виконання зазначеними категоріями осіб своїх завдань за місцем їх відрядження. 
 11. Сумській міській санітарно-епідеміологічній станції (Черняк О.М.) забезпечити контроль за дотриманням масочного режиму працівниками торгівлі та побуту, громадського транспорту, залізниці, банківських установ, що безпосередньо спілкуються з населенням. 
 12. Управлінню культури міської ради (Цибульська Н.О.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради (Мотречко В.В.) обмежити з 31 жовтня 2009 року до відповідних розпоряджень, проведення культурно-масових та спортивних заходів на території м.Суми. 
 13. Виконавцям завдань, передбачених даним розпорядженням, забезпечити інформування виконавчого комітету міської ради про проведену роботу та її результати до 15 листопада 2009 року. 
 14. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи міської ради (Сокура А.В.) забезпечити інформування населення через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію в місті та здійснювані протиепідемічні заходи. 
 15. Голові надзвичайної протиепідемічної комісії, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченку С.М. забезпечити роботу надзвичайної протиепідемічної комісії та координацію дій виконавців даного розпорядження. 
 16. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав