720-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 720-Р від 31.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" серпня 2009 р № 720-P-Р

Про відзначення у 2009 році дня визволення міста Суми від фашистських загарбників та Дня міста

З метою належної організації підготовки та відзначення дня визволення м. Суми від фашистських загарбників та Дня міста, збереження традицій старших поколінь, виховання почуття патріотизму, шанобливого ставлення до історії м. Суми, враховуючи велике історичне, суспільно-політичне та культурне значення цієї події, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815-МР, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити заходи щодо відзначення дня визволення м. Суми від фашистських загарбників та Дня міста (додаток 1). 
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду Сумської міської ради кошти для забезпечення заходів щодо відзначення 66-ї річниці визволення м. Суми від фашистських загарбників згідно з кошторисом та Дня міста згідно з кошторисом. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з кошторисами та наданими рахунками. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити доведення змісту розпорядження до жителів міста. 
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [105 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-09-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав