708-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 708-Р від 27.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" серпня 2009 р № 708-P-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по підсвітленню пам’ятника архітектури Спасо–Преображенського кафедрального собору в м. Суми

На виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.06.09р. №317 «Про організацію виконання робіт по підсвітленню пам’ятників архітектури Спасо–Преображенського та Свято–Воскресенського кафедральних соборів в центральній історичній зоні м. Суми», відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 «Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Голові комісії по припиненню комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» (Рябоконь А.Б.) забезпечити виконання робіт по підсвітленню пам’ятника архітектури Спасо–Преображенського кафедрального собору в центральній історичній зоні м. Суми, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми на суму 187 767 грн. 00 коп. (сто вісімдесят сім тисяч сімсот шістдесят сім гривень 00 коп.) згідно з кошторисом. 
  2. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) підготувати документи, необхідні для передачі на баланс та утримання обладнання по підсвітленню Спасо– Преображенського кафедрального собору комунальному підприємству Сумської міської ради «Міськсвітло» (Авраменко О.О.). 
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 17-09-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав