688-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 688-Р від 21.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" серпня 2009 р № 688-P-Р

Про скликання позачергової сесії Сумської міської ради V скликання 26 серпня 2009 року

Керуючись статтями 25, 46 та 50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати позачергову сесію Сумської міської ради V скликання 26 серпня 2009 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання: 
  • 2.1. Про здійснення внутрішнього запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Суми. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку. 
  • 2.2. Про внесення змін до міського бюджету на 2009 рік. Відповідальний за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
 3. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 4. Забезпечити: 
  • - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис); 
  • - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носалю А.О. – підтримання належного громадського порядку; 
  • - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.
 5.  

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 16-09-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав