684-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 684-Р від 19.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" серпня 2009 р № 684-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по реконструкції вхідної групи та приміщення чергової частини СМУ ГУ МВС України в Сумській області по вул. Першотравневій,21

На підставі звернення Сумського міського управління головного управління МВС України в Сумській області, згідно рішення Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по реконструкції вхідної групи та приміщення чергової частини СМУ ГУ МВС України в Сумській області в сумі 168773 (сто шістдесят вісім тисяч сімсот сімдесят три грн.) 00 коп., згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 16-09-2009




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав