670-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 670-Р від 17.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" серпня 2009 р № 670-P-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по виготовленню та встановленню меморіальної дошки Герою України Бересту О.Г.

На виконання протокольного доручення за результатами наради по підготовці до святкування 1 – 6 вересня 2009 року Дня міста, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 «Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Голові комісії по припиненню комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» Рябоконю А.Б. забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням та встановленням меморіальної дошки Герою України Бересту О.Г. на фасаді будинку за адресою вул. Кірова, 39, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми на суму 2475 грн. 24 коп. (дві тисячі чотириста сімдесят п’ять гривень 24 коп.) згідно з кошторисом.
  2. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) підготувати документи, необхідні для передачі на баланс та утримання меморіальної дошки Герою України Бересту О.Г. на фасаді будинку за адресою вул. Кірова, 39 комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат » (Короткевич Є.Г.). 
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 26-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав