656-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 656-Р від 11.08.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" серпня 2009 р № 656-P-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на виконання робіт по приведенню до належного санітарного стану території старого кладовища, що знаходиться в районі перехрестя вулиці Курська та вулиці Воровського

На підставі подання Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, підпунктом 3.1.1 пункту 3 „Положення про цільовий фонд Сумської міської ради”, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.04 № 815-МР:

 

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 24887 грн. 40 коп. (двадцять чотири тисячі вісімсот вісімдесят сім грн. 40 коп.) за рахунок цільового фонду Сумської міської ради на виконання робіт по ліквідації несанкціонованого звалища на старому кладовищі, що знаходиться в районі перехрестя вулиці Курська та вулиці Воровського.  
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) здійснити оплату за виконані роботи згідно з наданими рахунками та документами. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джуру О.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 25-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав