565-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 565-Р від 10.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" липня 2009 р № 565-P-Р

Про випробування теплових мереж міста Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривів тепломереж в опалювальному періоді та відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13.06.03 р, № 296, керуючись частиною 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. З 20 липня по 3 серпня 2009 року на тепломережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТОВ «Сумитеплоенерго», та частини тепломереж що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного Промвузла по вул. Супруна, Металургів, Праці, Засумська, Садова, Робітнича, Першотравнева, Комсомольська, Пролетарська, Реміснича, Іллінська, а з 3 серпня по 10 серпня 2009 року - на тепломережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла по пр. Курському, вул. Ковпака, 40 р. Жовтня, Л.Українки, проводитимуться випробування підвищенім тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж, у зв'язку з чим гаряче водопостачання буде припинено. 
  2. Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення усім споживачам тепла: управлінням охорони здоров'я, освіти та науки, житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради:
    До 13 години 20 липня у центральні частині міста та до 13 години 3 серпня у північній частині міста встановити заглушки на теплопунктах для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.
    На час випробування установити цілодобове чергування персоналу на теплопунктах. 
  3. Управлінням охорони здоров'я (Братушка О.В.), освіти та науки (Данильченко А.М.) забезпечити галузеві об'єкти гарячою водою. 
  4. Генеральному директору ТОВ «Сумитеплоенерго» (Пляцук Л,Д.) попередити усіх споживачів теплової енергії через засоби масової інформації, щодо припинення гарячого водопостачання у зазначені терміни з причини випробування теплових мереж підвищеним тиском. 
  5. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав