622-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 622-P від 31.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" липня 2009 р № 622-P-Р

Про нагородження з нагоди днів народжень

На підставі подань, що надійшли від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради та голови наглядової ради ВАТ «Сумбуд» Сумбатова Р.А., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, рішенням міської ради від 30.07.08 № 1769-МР Про почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» зі змінами та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Нагородити: 
  • 1.1 за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі міста, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну депутатську діяльність та з нагоди 50-річного ювілею Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня: Новицького Павла Леонідовича – першого заступника голови правління ВАТ «Сумбуд». 
  • 1.2 за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди 55-річного ювілею Грамотою міського голови: 
  • Кіріченко Наталію Володимирівну – завідуючу Сумським дошкільним навчальним закладом № 36 «Червоненька квіточка» м. Суми, Сумської області. 
  • 1.3 за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, організацію і надання медичної допомоги населенню та з нагоди 50-річного ювілею Грамотою міського голови: 
  • Марченка Олександра Івановича – завідувача неврологічним відділенням КУ «Сумська міська клінічна лікарня Святої Зінаїди». 
  • 1.4 за вагомий особистий внесок у справу захисту прав та інтересів дітей вирішення їх соціальних питань, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди 55-річного ювілею Пам’ятною адресою: 
  • Шевченко Валентину Григорівну – заступника начальника служби у справах дітей Сумської міської ради. 
 2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі: 205 (двісті п’ять) гривень 21 коп., в тому числі: 26 (двадцять шість) гривень 47 коп. для сплати податку з грошової премії, 8 (вісім) гривень 51 коп. для сплати податку з пам’ятної адреси, 150 (сто п’ятдесят) гривень 00 коп. для сплати грошової винагороди, 20 (двадцять) гривень 00 коп. для придбання вкладки до пам’ятної адреси та 0 грн. 23 коп. – комісії для отримання готівки 
 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав