596-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 596-Р від 27.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" липня 2009 р № 596-P-Р

Про створення постійно діючої комісії по визначенню першочерговості проведення капітального ремонту та модернізації ліфтів

У зв’язку з великою кількістю ліфтів, які відпрацювали в житлових будинках територіальної громади міста Суми більше ніж 25 років з моменту введення їх в експлуатацію та були відключені інспекцією Держгірпромнагляду в Сумській області протягом 2006 – 2009 років та з метою визначення першочерговості проведення капітального ремонту та модернізації ліфтів, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити постійно діючу комісію по визначенню першочерговості проведення капітального ремонту та модернізації ліфтів згідно з додатком. 
  2. Постійно діючій комісії приступити до роботи 27 липня 2009 року. 
  3. Встановити, що титульні списки капітального ремонту та заміни ліфтів житлового фонду комунальної власності за рахунок коштів міського бюджету при їх формуванні погоджуються постійно діючою комісією по визначенню першочерговості проведення капітального ремонту та модернізації ліфтів. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [33 Kb] (cкачувань: 267) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав