595-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 595-Р від 27.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" липня 2009 р № 595-P-Р

Про проведення службового розслідування відносно начальника відділу житлової політики та експлуатації житлового фонду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Єрьоменко В.М.

Зважаючи на відомості, надруковані у №№62-63 газети «Сумщина» від 12 червня 2009 року (стор. 5) під назвою «Право на егоїзм. Як зігрітися, щоб і сусід не змерз?», стосовно дій посадової особи органу місцевого самоврядування начальника відділу житлової політики та експлуатації житлового фонду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Єрьоменко В.М., відповідно до абзацу першого частини першої Постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 року №950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно державних службовців», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести службове розслідування відносно начальника відділу житлової політики та експлуатації житлового фонду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Єрьоменко В.М. 
  2. Для проведення службового розслідування створити комісію та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  3. Комісії приступити до роботи 28.07.2009 року. За підсумками перевірки скласти акт та надати його мені у термін, передбачений чинним законодавством України. 
  4. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на секретаря комісії. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав