594-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 594-Р від 27.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" липня 2009 р № 594-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на реконструкцію проїжджої частини вул. Воскресенської, провулків 9 Травня і Терезова з улаштуванням місць для паркування авторанспорту

На звернення Сумської обласної асоціації промисловців та підприємців стосовно створення умов для паркування автомобілів в центральній частині міста, згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання проектних та будівельних робіт по реконструкції проїжджої частини вул. Воскресенської, провулків 9 Травня та Терезова з улаштуванням місць для паркування автотранспорту в сумі 65694 (шістдесят п’ять тисяч шістсот дев’яносто чотири грн.) 00 коп., згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав