542-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 542-Р від 01.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" липня 2009 р № 542-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на реконструкцію східців пішохідного мосту через р. Псел в районі вул. Інтернаціоналістів

На неодноразові звернення мешканців прилеглих районів міста стосовно ремонту східців пішохідного мосту через р. Псел в районі вул. Інтернаціоналістів, згідно рішення Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по реконструкції східців пішохідного мосту через р. Псел в районі вул. Інтернаціоналістів в сумі 4543 (чотири тисячі п’ятсот сорок три грн.) 00 коп., згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав