507-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 507-Р від 23.06.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" червня 2009 р № 507-P-Р

Про проведення святкової молодіжної програми до Дня молоді

На виконання рішень Сумської міської ради від 02 липня 2008 року № 1695-МР «Про нову редакцію міської комплексної програми «Молодь міста Суми» на 2007-2009 роки», від 25 лютого 2009 року № 2408-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради «Про нову редакцію міської комплексної програми «Молодь міста Суми» на 2007-2009 роки», з метою відзначення Дня молоді, організації змістовного дозвілля молоді, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) провести в червні 2009 року святкову молодіжну програму до Дня молоді на площі Театральній. 
  2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 4497 (чотири тисячі чотириста дев’яносто сім) гривень 20 коп. на проведення святкової програми, КФК 091103 (додається). 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити висвітлення інформації про проведення заходу в засобах масової інформації. 
  5. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення фестивалю. 
  6. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) забезпечити машину швидкої допомоги під час проведення заходу. 
  7. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) забезпечити прибирання площі Театральної та прилеглої території після проведення заходів. 
  8. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) забезпечити вивезення огорожі для сцени. 
  9. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) виготовити чотири банерних перетяги з привітанням молоді міста. 
  10. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 8-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав