447-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 447-Р від 01.06.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" квітня 2009 р № 447-P-Р

Про забезпечення проведення в місті первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців

На виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 18 травня 2009 року №27 «Про первинне уточнення персональних даних Державного реєстру виборців», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2009 року № 272, з метою забезпечення проведення на території міста первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Відділам ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій (Івашура І.П., ГорбусенкоТ.В.) провести роботу щодо виконання з 1 червня по 15 вересня 2009 року заходів, визначених постановою Центральної виборчої комісії від 18 травня 2009 року №27«Про первинне уточнення персональних даних Державного реєстру виборців» та створити належні умови щодо прийому та своєчасного розгляду звернень виборців. 
  2. Управлінню інформаційно – аналітичної роботи (Сокура А.В.) здійснити протягом червня – вересня 2009 року заходи щодо інформування мешканців міста про строки проведення первинного уточнення персональних даних Реєстру та про права громадян щодо перевірки своїх персональних даних. 
  3. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) до 05.06.2009 підготувати відомості про назви існуючих у місті вулиць, проспектів, площ, провулків, тощо та номери житлових будинків, квартир, згідно з вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 18 травня 2009 року № 27 . 
  4. МВ УМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.), міському управлінню юстиції (Самойленко С.С.), управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) забезпечити роботу підвідомчих структур щодо подання до 15.06.2009 відділам ведення Державного реєстру виборців повних та достовірних відомостей про виборців і невідкладного розгляду запитів керівників відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій про перевірку поданих відомостей, згідно з вимогами вказаної постанови. 
  5. Міському військовому комісаріату (Вензик Я.П.) забезпечити взаємодію з командирами військових частин (формувань), дислокованих в межах міста, щодо подання ними до 15.06.2009 відділам ведення Реєстру повних та достовірних відомостей про виборців, згідно з вимогами вказаної постанови. 
  6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) опрацювати питання виділення коштів для придбання поштових марок, необхідних для надсилання виборцям звернень щодо підтвердження їх виборчих адрес. 
  7. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав