441-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 441-Р від 29.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" травня 2009 р № 441-P-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по виготовленню та розміщенню рекламних матеріалів з інформацією про проведення у м. Суми чемпіонату України та відкритих змагань зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Суми Володимира Голубничого

В зв’язку з проведенням у м. Суми чемпіонату України та відкритих змагань зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Суми Володимира Голубничого, що має відбутися 13 червня 2009 року на вул. Петропавлівський, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 «Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Голові комісії по припиненню комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» (А.Б. Рябоконь):
    • 1.1. Забезпечити виконання робіт по виготовленню та розміщенню рекламних матеріалів, перелік яких визначено у додатку до даного розпорядження, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми на суму 1470 грн. 00 коп. (одна тисяча чотириста сімдесят гривень 00 коп.), згідно з кошторисом.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав