421-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 421-Р від 27.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" травня 2009 р № 421-P-Р

Про створення та затвердження комісії по прийманню заміських дитячих оздоровчих таборів

На виконання рішення Сумської міської ради від 12.05.2009 № 253 «Про організацію відпочинку, оздоровлення і зайнятості дітей та учнівської молоді м.Суми в літній період 2009 року», з метою перевірки стану підготовки заміських дитячих оздоровчих таборів до оздоровлення дітей та підлітків під час літньої оздоровчої кампанії 2009 року, керуючись пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Створити та затвердити комісію по перевірці стану підготовки до роботи в літній оздоровчий період 2009 року заміських дитячих оздоровчих таборів у складі:
  • Панченко Сергій Михайлович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії; 
  • Мотречко Віра Володимирівна - начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради, заступник голови комісії
  • Красношевська Наталія Михайлівна - заступник начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради, секретар комісії.
  • Члени комісії:
  • Риб'янський Валентин Олександрович - заступник начальника управління охорони здоров'я міської ради; 
  • Пирог Володимир Ілліч - начальник відділення з питань наглядово-профілактичної діяльності Сумського міського відділу ГУ МНС України в Сумській області (за згодою); 
  • Носаль Анатолій Олексійович - начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи; 
  • Міщенко Олександр Васильович - начальник міської рятувальної станції (за згодою); 
  • Паніотова Анжела Володимирівна - завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків санітарно-епідеміологічної станції м.Суми (за згодою).
 2. Комісії приступити до роботи з 01 червня 2009 року, обстежити стан підготовки матеріальної бази заміських оздоровчих таборів до 15 червня 2009 року і надати висновки про можливість їх експлуатації виконавчому комітету Сумської міської ради. 
 3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 1-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав