400-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 400-Р від 20.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" травня 2009 р № 400-P-Р

Про створення та затвердження робочої комісії по підготовці оздоровчого дитячого табору «Зоряний» до роботи в літній період 2009 року

З метою забезпечення своєчасної підготовки дитячого оздоровчого табору «Зоряний» до роботи в літній період 2009 року, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Створити та затвердити робочу комісію по підготовці оздоровчого дитячого табору «Зоряний» до роботи в літній період 2009 року (додаток 1). 
  2. Затвердити перелік підприємств міста, що працюють на ринку житлово-комунальних послуг незалежно від форми власності, які залучаються до підготовки об’єктів оздоровчого дитячого табору «Зоряний» до роботи в літній період ( додаток 2). 
  3. Кошти витрачені на ремонт дитячого табору підприємствам комунальної власності віднести на затрати підприємства за рахунок прибутку, приватним підприємствам рекомендуємо віднести на затрати підприємства за рахунок прибутку. 
  4. Комісії приступити до роботи з часу підписання даного розпорядження. 
  5. Організацію виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [70 Kb] (cкачувань: 302) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав