371-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 371-Р від 08.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" травня 2009 р № 371-P-Р

Про проведення технічного нагляду по ремонту приміщень по вул. Кірова, 129 та вул. Кірова, 138

З метою узгодження інтересів забудовників міста та міської ради у комплексній забудові та розвитку міста Суми, враховуючи звернення територіального управління по Сумській області державної інспекції з енергозбереження та Сумської обласної благодійної організації «Фонд соціального захисту співробітників спецслужб Вітчизни», відповідно пункту 2.18 Положення «Про управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року №336-МР, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти відповідні угоди з заявниками та здійснити технічний нагляд за проведенням будівельних робіт по ремонту приміщень по вул. Кірова,129 територіального управління по Сумській області державної інспекції з енергозбереження та по вул. Кірова,138 Сумської обласної благодійної організації «Фонд соціального захисту співробітників спецслужб Вітчизни». 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав