370-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 370-Р від 08.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" травня 2009 р № 370-P-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на реконструкцію майданчика під паркування автомобілів з влаштуванням відповідних знаків та шлагбауму на території парку ім. І. Кожедуба в районі вул. Набережна р.Псел

На виконання доручення міського голови від 27.04.2009 №80-д стосовно вирішення питання заборони в’їзду автомобілів на територію міського парку відпочинку ім. І. Кожедуба, згідно рішення Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по реконструкції майданчика під паркування автомобілів з влаштуванням відповідних знаків та шлагбауму на території парку ім. І. Кожедуба в районі вул. Набережна р. Псел в сумі 167000 (сто шістдесят сім тисяч грн.) 00 коп., згідно з кошторисом. 
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав