352-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 352-Р від 05.05.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" травня 2009 р № 352-P-Р

Про призначення матеріально-відповідальних осіб

З метою збереження товарно-матеріальних цінностей у виконавчому комітеті Сумської міської ради, керуючись Законом України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року № 996 - ХІV та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження матеріальних цінностей та знаків поштової оплати у відділі по роботі зі зверненнями громадян та документообігу Хованську Анну Володимирівну - спеціаліста ІІ категорії.
  2. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження матеріальних цінностей та документів у відділі екології та енергозбереження Мартиненко Світлану Олексіївну - начальника відділу.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) скласти договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність між виконавчим комітетом Сумської міської ради та відповідальними особами, зазначеними в пунктах 1, 2 даного розпорядження.
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав