308-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 308-Р від 23.04.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" квітня 2009 р № 308-P-Р

Про комісію з питань підготовки заходів по рекультивації колишнього майданчика для складування деревини та опалого листя в районі вулиці Василівської

З метою розробки заходів по рекультивації колишнього майданчика для складування деревини та опалого листя в районі вулиці Василівської, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію з питань підготовки заходів по рекультивації колишнього майданчика для складування деревини та опалого листя в районі вулиці Василівської та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Комісії розпочати роботу 23 квітня 2009 року, про результати роботи комісії поінформувати міського голову до 22 травня 2009 року.
  3. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.).
  4. Керівникам управлінь та відділів міської ради сприяти комісії у наданні інформації, відповідних аналітичних матеріалів для використання при підготовці заходів.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав