290-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 290-Р від 17.04.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" квітня 2009 р № 290-P-Р

Про нагородження працівників Державного департаменту з питань виконання покарань

На підставі подання начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області, полковника внутрішньої служби Лукаша С.В., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в оперативно-службовій та виробничій діяльності та з нагоди 11-ї річниці від створення Державного департаменту України з питань виконання покарань:

 

 1. Нагородити:
  • 1.1. Почесною Грамотою міського голови:
   Лукаша Станіслава Володимировича - начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області, полковника внутрішньої служби;
   Сидоренко Тетяну Василівну - заступника начальника Сумського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП у Сумській області, капітана внутрішньої служби.
  • 1.2. Грамотою міського голови:
   Спесиву Ірину Петрівну - начальника Сумського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП у Сумській області, майора внутрішньої служби;
   Палієнка Едуарда Михайловича - молодшого інспектора відділу режиму і охорони Сумського слідчого ізолятору УДДУПВП у Сумській області, старшого прапорщика внутрішньої служби.
  • 1.3. Сувенірним виданням книги «Суми. Вулицями старого міста»:
   Гончаренко Оксану Миколаївну - старшого інспектора сектору кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП у Сумській області, майора внутрішньої служби;
   Виржаковську Наталію Вікторівну - начальника фінансового відділу Сумського слідчого ізолятору УДДУПВП у Сумській області.
 2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти в сумі 341 (триста сорок одна) гривня 48 коп., у тому числі: 141 (сто сорок одна) гривня 18 коп. для сплати податку з доходів фізичних осіб, 200 (сто) гривень 00 коп. для виплати грошової премії та 0 грн. 30 коп. – комісії для отримання готівки. 
 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 4-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав