225-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 225-Р від 26.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" березня 2009 р № 225-Р-Р

Про проведення молодіжної розважальної програми «Гуморина - 2009»

На виконання рішення Сумської міської ради від 02 липня 2008 року № 1695-МР «Про нову редакцію міської комплексної програми «Молодь міста Суми» на 2007-2009 роки», з метою створення умов для творчого розвитку, організації змістовного дозвілля молоді, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) спільно з Сумським міським центром дозвілля молоді (Мартиненко І.С.), Сумською обласною молодіжною організацією «Ліга КВН Сумщини» (Шульга В.П.) провести згідно з положенням 04 квітня 2009 року молодіжну розважальну програму «Гуморина - 2009» на площі Незалежності і в театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна (додаток 1). 
 2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) забезпечити чергування швидкої допомоги під час проведення заходу. 
 3. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу. 
 4. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) забезпечити вивезення та установлення сцени для проведення заходу. 
 5. Комунальному підприємству «Міськсвітло» (Авраменко О.О.) забезпечити підключення звукопідсилювальної апаратури під час проведення заходу. 
 6. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити висвітлення інформації про проведення заходу в засобах масової інформації. 
 7. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виготовлення та розміщення банерних перетягів з інформацією про проведення заходу. 
 8. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.) забезпечити прибирання площі Незалежності після проведення заходу. 
 9. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходу в сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень 00 коп. згідно з кошторисом витрат, КФК 091103. 
 10. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами. 
 11. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [32.5 Kb] (cкачувань: 293) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав