213-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 213-Р від 23.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" березня 2009 р № 213-Р-Р

Про створення тимчасової робочої групи з питань розробки ІІ етапу комплексної програми ліквідації підтоплення території в м. Суми

Із метою визначення заходів щодо захисту території від підтоплення і затоплення у м. Суми, виконання вишукувальних робіт на підтоплених територіях та для розробки ІІ етапу комплексної програми ліквідації підтоплення території в м. Суми, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити тимчасову робочу групу з питань розробки ІІ етапу комплексної програми ліквідації підтоплення території в м. Суми у складі згідно з додатком.
  2. Групі розпочати роботу 25 березня 2009 року. 
  3. Організаційне забезпечення діяльності робочої групи покласти на відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.).
  4. Керівникам управлінь та відділів міської ради сприяти робочій групі та виконавцям розробки ІІ етапу комплексної програми ліквідації підтоплення території в м. Суми у наданні інформації, відповідних аналітичних матеріалів для використання у розробці програми.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [46 Kb] (cкачувань: 349) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав