210-P

Документи » Розпорядження міського голови » № 210-Р від 20.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" березня 2009 р № 210-P-Р

Про заходи Сумської міської ради на 2009 рік щодо організації виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2007 року № 657-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності” на період до 2010 року”

З метою забезпечення своєчасного і повного виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2007 року щодо реалізації Концепції подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності” на період до 2010 року та відповідних заходів Сумської обласної державної адміністрації, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити заходи Сумської міської ради щодо подолання корупції на 2009 рік (додаються).
  2. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів міської ради зосередити зусилля на: здійсненні заходів, спрямованих на проведення комплексного аналізу причин, що сприяють поширенню корупції та їх усуненню; підвищенні професіоналізму працівників, відповідальних за організацію та проведення боротьби з корупційними проявами; усуненні підґрунтя проявів корупційних діянь.
  3. Керівникам структурних підрозділів міської ради: 
    • 3.1. Забезпечити надання до відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи інформації про виконання заходів до 15 грудня 2009 року; 
    • 3.2. У разі виявлення чи отримання інформації про вчинення підлеглим корупційного діяння або порушення спеціальних обмежень, в межах своєї компетенції вжити заходів до припинення таких діянь та негайно повідомити про їх вчинення будь-який з державних органів, який веде боротьбу з корупцією та відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи.
  4. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) забезпечити узагальнення інформації та інформування відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації до 25 грудня 2009 року.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [44.5 Kb] (cкачувань: 254) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав