161-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 161-Р від 04.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" березня 2009 р № 161-Р-Р

Про усунення порушень та недоліків в роботі газети "Суми і сумчани" за результатами ревізії, проведеної апаратом КРВ в м.Суми

Ревізією фінансово-господарської діяльності газети "Суми і сумчани" за період з 01.10.2006 по 30.09.2008 (головний редактор Міненко А.І., головний бухгалтер Новікова Г.В.), проведеною у жовтні 2008р. апаратом КРВ в м.Суми, встановлено необгрунтоване витрачання коштів міського бюджету в сумі 11095,07 грн. (отриманих газетою в порядку покриття її збитків та призначених для сплати заробітної плати працівникам установи і нарахувань на неї) на видатки, пов'язані з виплатою гонорарів фізичним особам, що знаходилися у цивільно-правових відносинах з газетою, відсутність налагодженої комерційної діяльності з надання платних послуг з друкування реклами та оголошень, неефективне витрачання бюджетних коштів в сумі 27998,96 грн. через скорочення разових тиражів друкованої продукції, а також списання нереалізованих примірників, інші порушення та недоліки.

З метою усунення виявлених ревізією порушень та недоліків, керуючись пунктами 13, 20 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Головному редактору газети "Суми і сумчани" (Міненко А.І.):
   1.1. Переглянути склад розповсюджувачів газети "Суми і сумчани" та розірвати з недобросовісними працівниками відповідні договори. 
   1.2. Налагодити поточний контроль за рухом примірників газети, що отримують розповсюджувачі, з метою попередження отримання ними надлишкової кількості друкованих видань та забезпечення своєчасного повернення тих примірників, що не були реалізовані, з визначенням у всіх договорах оптимальних термінів повернення. 
   1.3. Переглянути договірні відносини з Сумською дирекцією УДППЗ "Укрпошта" з розповсюдження періодичних друкованих видань вроздріб з виключенням з договору умови щодо списання нереалізованих видань самим розповсюджувачем та активізувати роботу з розповсюдження друкованого видання серед населення м.Суми. 
   1.4. 3 метою зміцнення фінансового стану газети активізувати роботу з надання платних послуг щодо друкування оголошень та реклами. 
   1.5. Забезпечити проходження навчання членів тендерного комітету газети по питаннях, пов'язаних з закупівлями товарів, робіт та послуг за державні кошти. 
   1.6. Взяти під суворий контроль, вжити заходів щодо усунення встановлених перевіркою порушень, недоліків та не допускати їх у подальшій роботі. 
   1.7. Оптимізувати штатну чисельність редакції відповідно до обсягів та тиражу газети.
 2. Виконавчому комітету Сумської міської ради (головному розпоряднику коштів) врахувати факт необгрунтованого витрачання бюджетних коштів газетою "Суми і сумчани" шляхом зменшення призначень на 2009 рік на суму 11095,07 грн. і забезпечити подання відповідних розрахунків фінансовому управлінню.
 3. Начальнику контрольно-ревізійного відділу в м.Суми (Паньшин О.І.) забезпечити контроль за дотриманням вимог цього розпорядження, у тому числі і шляхом здійснення моніторингу за ходом усунення фінансових порушень та недоліків фінансово-господарської діяльності газети.
 4. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав