151-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 151-Р від 02.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" березня 2009 р № 151-Р-Р

Про покращення роботи по виконанню делегованих повноважень в частині реєстрації громадських організацій

З метою покращення роботи виконавчих органів щодо покладених на них делегованих повноважень, передбачених підпунктом 7 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», відповідно до Закону України «Про легалізацію громадських організацій», згідно з Актом перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Сумської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади Головного управління юстиції у Сумській області від 16.02.2009 року, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»:

 

 1. Правовому управлінню Сумської міської ради (Донцова О.І.):
   1.1. Внести записи щодо громадських організацій, легалізованих виконавчим комітетом Сумської міської ради до Реєстру об’єднань громадян та Книги обліку громадських організацій в термін до 01.05.2009 року. 
   1.2. Проводити правову експертизу статутних документів, поданих на легалізацію громадських організацій, вживати заходів щодо усунення виявлених порушень у статутній діяльності. 
   1.3. Здійснювати періодичний контроль за додержанням зареєстрованими громадськими організаціями положень статуту та вимог чинного законодавства України. 
   1.4. Додержуватись вимог діючих нормативно-правових актів України при реєстрації місцевих об’єднань громадян, а у випадку реєстрації місцевих осередків всеукраїнських та міжнародних громадських організацій - також вимог статутів всеукраїнських та міжнародних громадських організацій.
 2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.):
   2.1. Розмістити на офіційному сайті Сумської міської ради інформацію про громадські організації, легалізовані виконавчим комітетом Сумської міської ради в 2006-2008 роках.
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав