150-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 150-Р від 02.03.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" березня 2009 р № 150-Р-Р

Про проведення «Дня контролю» - перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах Сумської міської ради

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.2005 № 308-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.05.2007 № 297, розпорядження міського голови від 17.06.2008 № 542-Р “Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених розпорядчими документами, та заходи щодо її посилення”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення контролю за організацією виконання розпорядчих документів, підвищення рівня виконавської дисципліни та персональної відповідальності керівників структурних підрозділів міської ради за виконання покладених на них повноважень:

 

  1. Запровадити щомісячне проведення відділом контролю міської ради «Дня контролю» - перевірок стану виконавської дисципліни та організації виконання завдань, зазначених в актах Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, обласної ради, власних розпорядчих документах, стану реагування на звернення і запити народних депутатів України та обласної ради у структурних підрозділах міської ради.
  2. Створити комісію з питань перевірки стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Сумської міської ради та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Комісії здійснити перевірки стану виконавської дисципліни та роботи з розпорядчими документами в структурних підрозділах міської ради згідно з графіком (додаток 2).
  4. Керівникам структурних підрозділів забезпечити належні умови для проведення перевірки у встановлені терміни.
  5. Відділу контролю міської ради за результатами перевірки надавати міському голові узагальнену інформацію в термін до 15 числа наступного місяця на протязі 2009 року.
  6. Розпорядження міського голови від 21.04.2008 № 352-Р «Про проведення «Дня контролю» - перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах Сумської міської ради» зняти з контролю як таке, що виконано.
  7. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М. 8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [43.5 Kb] (cкачувань: 293) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав