125-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 125-Р від 23.02.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" лютого 2009 р № 125-Р-Р

Про відновлення руху автомобільного транспорту по вулиці Кузнечній

У зв’язку з самовільним встановленням окремим мешканцем на проїжджій частині дороги біля будинку № 31 по вулиці Кузнечній металевої та дощатої конструкцій, що створює загрозу для безпеки дорожнього руху, блокує проїзд транспортних засобів, служб екстренного реагування (пожежної безпеки, швидкої допомоги, міліції тощо), з метою усунення самовільно встановлених перешкод і відновлення руху автомобільного транспорту по вулиці Кузнечній, відповідно до висновків щодо комісійного обстеження зазначеного об’єкту, керуючись статтею 27 Закону України «Про дорожній рух», пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

  1. КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) у термін до 5 березня 2009 року демонтувати встановлені на проїжджій частині дороги металеву та дощату конструкції біля будинку № 31 на вулиці Кузнечній.
  2. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.), відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно- мобілізаційної роботи (Носаль А.О.), відділу ДАІ м. Суми (Стеценко П.І.) згідно з чинним законодавством забезпечити охорону громадського порядку під час проведення цих робіт.
  3. Зарічній районній в м. Суми адміністрації (Ващенко В.О.) спільно з міським відділом УМВС України в Сумській області провести з мешканцями вулиці Кузнечної необхідну роз’яснювальну роботу щодо недопущення в подальшому встановлення перешкод для руху автотранспорту.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав