104-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 104-Р від 16.02.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" лютого 2009 р № 104-Р-Р

Про підготовку та відзначення в місті Суми Дня працівників житлово–комунального господарства і побутового обслуговування населення

З метою забезпечення своєчасної підготовки і відзначення в місті Суми Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

 

 1. Затвердити організаційний комітет з питань підготовки та відзначення в місті Суми Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення згідно з додатком.
 2. Провести 12 березня 2009 року урочистий вечір з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
 3. Рекомендувати керівникам підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення провести в трудових колективах урочисті заходи по відзначенню професійного свята.
 4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) підготувати тексти запрошення на урочистий вечір і привітань міського голови до учасників урочистого вечора та в засобах масової інформації.
 5. Відділу культури і туризму (Цибульська Н.О.) вирішити питання приміщення для проведення урочистого вечора, його сценарію і залучення творчих колективів.
 6. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) спільно з керівниками підпорядкованих підприємств розглянути можливість щодо коштів, необхідних для матеріального заохочення на урочистому вечорі працівників, які досягли кращих результатів у роботі.
 7. Загальному відділу (Коцур М.В.) спільно з управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.), управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.) вирішити питання щодо виготовлення і оплати запрошень на урочистий вечір, придбання квітів для оформлення сцени і привітання нагороджених на урочистому вечорі.
 8. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.), забезпечити роботу буфетів, торгівлю промисловими товарами та друкарською продукцією.
 9. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) забезпечити підтримання належного громадського порядку під час проведення урочистого вечора на прилеглій території.
 10. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) забезпечити чергування машин «Швидкої допомоги» на час проведення урочистого вечора.
 11. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав