90-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 90-Р від 11.02.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" лютого 2009 р № 90-Р-Р

Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2009 рік

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Затвердити план підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2009 рік згідно з додатком.
 2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради:
   2.1. Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” здійснювати аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів;
   2.2. Своєчасно опубліковувати зміни до планів регуляторної діяльності.
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.)активізувати роботу з питань запровадження ефективних форм співпраці з громадськістю щодо прийняття регуляторних актів.
 4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) продовжити поповнення інформаційного ресурсу з питань регуляторної діяльності на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.
 5. Організацію виконання розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав