59-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 59-Р від 30.01.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" січня 2009 р № 59-Р-Р

Про скликання ХХVІІІ сесії Сумської міської ради V скликання 25 лютого 2009 року

Керуючись пунктом 8 частини третьої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХХVІІІ сесію Сумської міської ради V скликання 25 лютого 2009 року о 9 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2).
 2. Унести на розгляд міської ради питання: 
  • 2.1. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
  • 2.2. Про звіт про виконання міського бюджету за 2008 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
  • 2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2009 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління. 
  • 2.4. Про стан виконання рішення міської ради від 26.12.07 № 1118-МР „Про програму економічного і соціального розвитку міста на 2008 рік”. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку. 
  • 2.5. Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25.04.07 № 539-МР „Про міську Програму подолання безпритульності та бездоглядності на 2007-2010 роки”. Відповідальна за підготовку питання – начальник служби у справах дітей Голосна К.А. Проект рішення готує служба у справах дітей. 
  • 2.6. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності. 
  •  2.7. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів.
 3. Проекти рішень оформити належним чином та надати у відділ з організації діяльності ради до 5 лютого 2009 року.
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.).
 5. Забезпечити: 
  • - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис); 
  • - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носалю А.О. – підтримання належного громадського порядку;
  • - начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйку О.О. – харчування учасників сесії; 
  • - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії та переліку питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.
 6.  

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 24-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав